T.F.F. ELAZIĞ İLİ 20-21 EKİM 2018 TARİHLERİ ARASI FUTBOL MÜSABAKALARI

 

T.F.F. ELAZIĞ İLİ 20-21 EKİM 2018 TARİHLERİ ARASI FUTBOL MÜSABAKALARI

 
 
 

 

 

M.NO

 

 

 KATEGORİ

MÜSABAKA ADI

 

 

MAÇ TARİHİ

 

 

MAÇ SAATİ

 

MÜSABAKANIN OYNANDIĞI İLÇE VE STAD ADI

 

FEDERASYON TEMSİLCİSİ

 

SAĞLIKÇI

 

SAHA KOMİSERİ

 

MAÇ SONUCU

 
 

EV SAHİBİ TAKIM

MİSAFİR TAKIM

 

5

U-15

İL ÖZEL İDARE SPOR

DOĞUKENT GENÇLİK SPOR

20.10.2018     CUMARTESİ

10:30

İl Özel İdare Sentetik Çim

İBRAHİM YALINIZ

MUSTAFA KIZILBOĞA

OKTAY KÜÇÜKARSLAN 

 

 

6

U-15

GENÇLİK MERKEZİ SPOR

G.H. ABDULLAHPAŞA SPOR

20.10.2018     CUMARTESİ

14:30

Gençlik Merkezi Sentetik Çim

TURGUT KILINÇ

H. NAİL YALÇIN 

 BAHATTİN MUNZUR

 

 

7

U-15

YOL SPOR

HANKENDİ SPOR

20.10.2018     CUMARTESİ

14:30

Yol Spor Tesisleri Sentetik Çim

 

BEDRİ KANTER

  MUSTAFA KIZILBOĞA 

 OĞUZHAN ALTUNBULAK

 

 

8

U-15

KARAKOÇAN SPOR

ELAZİZ BELEDİYE SPOR

20.10.2018     CUMARTESİ

15:00

Fırat Üniversitesi Sentetik Çim

OSMAN AKARSU

CANER GEDİK 

BAHRİ ELÇERİ

 

 

1

U-17

FIRAT ÜNİVERSİTESİ SPOR

ELAZIĞ ADALET SPOR

20.10.2018     CUMARTESİ

09:00

Fırat Üniversitesi Sentetik Çim

İBRAHİM YALINIZ

CANER GEDİK 

İRFAN YILMAZ

 

 

2

U-17

AKYÜREK SPOR

YOL SPOR

20.10.2018     CUMARTESİ

10:00

Gençlik Merkezi Sentetik Çim

TURGUT KILINÇ

H. NAİL YALÇIN  

SAMİ TÜRKMEN 

 

 

3

U-17

G.H ABDULLAHPAŞA SPOR

HANKENDİ

 SPOR

20.10.2018     CUMARTESİ

 

11:30

Gençlik Merkezi Sentetik Çim

TURGUT KILINÇ

H. NAİL YALÇIN  

SAMİ

TÜRKMEN

 

 

4

U-17

BEYHAN BELEDİYE SPOR

ELAZİZ BELEDİYE SPOR

20.10.2018     CUMARTESİ

13:00

Gençlik Merkezi Sentetik Çim

TURGUT KILINÇ

H. NAİL YALÇIN  

SAMİ

TÜRKMEN

 

 

5

U-17

MORNİK SPOR

İL ÖZEL İDARE SPOR

20.10.2018     CUMARTESİ

16:00

Gençlik Merkezi Sentetik Çim

TURGUT KILINÇ

H. NAİL YALÇIN  

BAHATTİN MUNZUR 

 

 

15

1. AMATÖR

PALU SPOR

DSİ SPOR

20.10.2018     CUMARTESİ

13:30

Palu İlçe Sentetik Çim

GIYASETTİN YILMAZ

 

ABDURRAHMAN DEMİRBAĞ 

 

 

16

1. AMATÖR

BORDO ATLETİK SPOR

YOL SPOR

21.10.2018     PAZAR

11:00

Gençlik Merkezi Sentetik Çim

TURGUT KILINÇ

 H. NAİL YALÇIN 

 NAZIM İPEK

 

 

17

1. AMATÖR

G.H. ABDULLAHPAŞA SPOR

ANADOLU HARPUT SPOR

21.10.2018     PAZAR

13:00

Gençlik Merkezi Sentetik Çim

TURGUT KILINÇ

 H. NAİL YALÇIN 

 NAZIM İPEK

 

 

18

1. AMATÖR

YENİ MAHALLE SPOR

MALİYE SPOR

21.10.2018     PAZAR

15:00

Gençlik Merkezi Sentetik Çim

TURGUT KILINÇ

H. NAİL YALÇIN  

NAZIM İPEK 

 

 

19

1. AMATÖR

FIRAT ÜNİVERSİTESİ SPOR

AKSARAY GENÇLİK SPOR

21.10.2018     PAZAR

14:00

Fırat Üniversitesi Sentetik Çim

BEDRİ KANTER

 CANER GEDİK

MESUT KURAN

 

 

20

1. AMATÖR

ARICAK SPOR

KARAKOÇAN SPOR

21.10.2018     PAZAR

12:00

Kovancılar İlçe Sentetik Çim

FAHRETTİN TÜRKMENOĞLU

 

 

 

 

21

1. AMATÖR

KOVANCILAR SPOR

SÜRSÜRÜ SPOR

21.10.2018     PAZAR

14:30

Kovancılar İlçe Sentetik Çim

   FAHRETTİN TÜRKMENOĞLU

 

 

 

 

4349

TFF 3. LİG

ELAZİZ BELEDİYE SPOR

PAZAR SPOR

21.10.2018     PAZAR

14:00

Atatürk Stadyumu Çim

 

 

 MEHMET AYAR

 

 

64350

GELİŞİM LİGİ ELİT U-16

T.Y. ELAZIĞ SPOR

GİRESUN SPOR

21.10.2018 PAZAR

12:00

Fırat Üniversitesi Sentetik Çim

 

 

MESUT KURAN 

 

 

65386

GELİŞİM LİGİ ELİT U-17

T.Y. ELAZIĞ SPOR

ADANA DEMİR SPOR

20.10.2018 CUMARTESİ

11:00

Fırat Üniversitesi Sentetik Çim

 

 

İRFAN YILMAZ 

 

 

70386

GELİŞİM LİGİ ELİT U-19

T.Y. ELAZIĞ SPOR

ADANA DEMİR SPOR

20.10.2018 CUMARTESİ

13:00

Fırat Üniversitesi Sentetik Çim

 

 

BAHRİ ELÇERİ

 

 

 

Diğer Haberler