T.F.F. ELAZIĞ İLİ 15-17 ŞUBAT 2019 TARİHLERİ ARASI FUTBOL MÜSABAKALARI

 
 

M.NO.

KATEGORİ

MÜSABAKA ADI

MAÇ TARİHİ

MAÇ SAATİ

MÜSABAKANIN OYNANDIĞI İLÇE VE STAD ADI

FEDERASYON TEMSİLCİSİ

SAĞLIKÇI

SAHA KOMİSERİ

MAÇ SONUCU

 
 

EV SAHİBİ TAKIM

MİSAFİR TAKIM

 

22

U-14

ELAZİZ BELEDİYE SPOR

DOĞUKENT SPOR

16.02.2019 CUMARTESİ

11:30

Gençlik Merkezi Sentetik Çim

TURGUT KILINÇ

H.NAİL YALÇIN 

BAHATTİN MUNZUR 

9-1 

 

23

U-14

İL ÖZEL İDARE SPOR

G.H. ABDULLAHPAŞA SPOR

16.02.2019 CUMARTESİ

14:00

İl Özel İdare Sentetik Çim

MURAT AKGÜL

HAKAN KİNTER

 OĞUZHAN ALTUNBULAK

7-1 

 

25

U-16

GENÇLİK MERKEZİ SPOR

GALATAKENT SPOR

16.02.2019 CUMARTESİ

10:30

Fırat Üniversitesi Sentetik Çim

OSMAN AKARSU

MUSTAFA KIZILBOĞA 

 BAHRİ ELÇERİ

4-3 

 

26

U-16

YOL SPOR

G.H. ABDULLAHPAŞA SPOR

16.02.2019 CUMARTESİ

11:30

Yol Spor Tesisleri Sentetik Çim

DÜNDAR DEMİR

CANER GEDİK 

 İRFAN YILMAZ

7-0 

 

27

U-16

İL ÖZEL İDARE SPOR

ELAZİZ BELEDİYE SPOR

16.02.2019 CUMARTESİ

12:30

İl Özel İdare Sentetik Çim

MURAT AKGÜL

HAKAN KİNTER

OĞUZHAN ALTUNBULAK 

 3-2

 

84

U-19

ŞEKER SPOR

SÜRSÜRÜ SPOR

16.02.2019 CUMARTESİ

12:30

Fırat Üniversitesi Sentetik Çim

OSMAN AKARSU

MUSTAFA KIZILBOĞA 

BAHRİ ELÇERİ 

0-3 (HÜKMEN) 

 

85

U-19

ŞAFAKGÜCÜ SPOR

GALATAKENT SPOR

16.02.2019 CUMARTESİ

14:30

Fırat Üniversitesi Sentetik Çim

OSMAN AKARSU

 MUSTAFA KIZILBOĞA

BAHRİ ELÇERİ 

 1-3

 

86

U-19

ÇAYDA ÇIRA GENÇLİK SPOR

YOL SPOR

16.02.2019 CUMARTESİ

14:00

Yol Spor Tesisleri Sentetik Çim

DÜNDAR DEMİR

 CANER GEDİK

İRFAN YILMAZ

0-3 (HÜKMEN)

 

87

U-19

AKYÜREK SPOR

FIRAT ÜNİVERSİTESİ SPOR

16.02.2019 CUMARTESİ

13:00

Gençlik Merkezi Sentetik Çim

TURGUT KILINÇ

 H.NAİL YALÇIN

NAZIM İPEK 

0-2 

 

88

U-19

BEYHAN BELEDİYE SPOR

AKSARAY GENÇLİK SPOR

16.02.2019 CUMARTESİ

15:00

Gençlik Merkezi Sentetik Çim

TURGUT KILINÇ

 H.NAİL YALÇIN

NAZIM İPEK 

1-4 

 

120

1. AMATÖR

DSİ SPOR

BORDO ATLETİK SPOR

17.02.2019  PAZAR

11:00

İl Özel İdare Sentetik Çim

MURAT AKGÜL

ZAFER KESKİN

MEHMET AYAR 

3-1 

 

121

1. AMATÖR

YOL SPOR

ARICAK SPOR

17.02.2019  PAZAR

12:00

Yol Spor Tesisleri Sentetik Çim

BAHADDİN ERBASAN

CANER GEDİK 

 OKTAY KÜÇÜKARSLAN

4-0 

 

122

1. AMATÖR

ANADOLU HARPUT SPOR

FIRAT ÜNİVERSİTESİ SPOR

17.02.2019  PAZAR

14:30

Yol Spor Tesisleri Sentetik Çim

BAHADDİN ERBASAN

CANER GEDİK 

 OKTAY KÜÇÜKARSLAN

 1-9

 

123

1. AMATÖR

MALİYE SPOR

KOVANCILAR SPOR

17.02.2019  PAZAR

14:30

Gençlik Merkezi Sentetik Çim

TURGUT KILINÇ

H.NAİL YALÇIN 

 SAMİ TÜRKMEN

0-6 

 

124

1. AMATÖR

SÜRSÜRÜ SPOR

G.H. ABDULLAHPAŞA SPOR

17.02.2019  PAZAR

14:30

Fırat Üniversitesi Sentetik Çim

OSMAN AKARSU

MUSTAFA KIZILBOĞA 

 BAHATTİN MUNZUR

 14-0

 

125

1. AMATÖR

PALU SPOR

YENİ MAHALLE SPOR

17.02.2019  PAZAR

13:00

Palu İlçe Sentetik Çim

GIYASETTİN YILMAZ

 

ABDURRAHMAN DEMİRBAĞ

 4-3

 

126

1. AMATÖR

KARAKOÇAN SPOR

AKSARAY GENÇLİK SPOR

17.02.2019  PAZAR

13:00

Karakoçan İlçe Sentetik Çim

FIRAT MEYDAN

 

HASAN MOLLAOĞLU

 5-1

 

1

2. AMATÖR

DOĞUKENT SPOR

AKYÜREK SPOR

17.02.2019  PAZAR

10:00

Gençlik Merkezi Sentetik Çim

TURGUT KILINÇ

H.NAİL YALÇIN 

SAMİ TÜRKMEN 

 1-3

 

2

2. AMATÖR

ARICAK TRABZON GENÇLİK SPOR

SİVRİCE SPOR

17.02.2019  PAZAR

12:00

Gençlik Merkezi Sentetik Çim

TURGUT KILINÇ

H.NAİL YALÇIN 

SAMİ TÜRKMEN  

2-0

 

3

2. AMATÖR

ÇAYDA ÇIRA GENÇLİK SPOR

ELAZIĞ ADALET SPOR

17.02.2019  PAZAR

10:00

Fırat Üniversitesi Sentetik Çim

OSMAN AKARSU

MUSTAFA KIZILBOĞA 

YAVUZ SAĞLAM 

0-2 

 

4

2. AMATÖR

AKÇAKİRAZ GENÇLİK SPOR

TAYFUN SPOR

17.02.2019  PAZAR

12:00

Fırat Üniversitesi Sentetik Çim

OSMAN AKARSU

 MUSTAFA KIZILBOĞA

YAVUZ SAĞLAM 

3-2 

 

5

2. AMATÖR

MADEN SPOR

HİCRET GENÇLİK SPOR

17.02.2019  PAZAR

13:00

İl Özel İdare Sentetik Çim

MURAT AKGÜL

ZAFER KESKİN

 MEHMET AYAR

0-3 (HÜKMEN) 

 

6

2. AMATÖR

ŞEKER SPOR

İL ÖZEL İDARE SPOR

17.02.2019  PAZAR

15:00

İl Özel İdare Sentetik Çim

MURAT AKGÜL

ZAFER KESKİN

 MEHMET AYAR

 1-0

 

7

2. AMATÖR

KEBAN TEK SPOR

BASKİL ŞAFAK SPOR

17.02.2019  PAZAR

13:00

Keban İlçe Sentetik Çim

ERGÜN DEMİR 

 

 SÜLEYMAN ÖZKÖK

2-1 

 

8

2. AMATÖR

KOVANCILAR ESNAF SPOR

MORNİK SPOR

17.02.2019  PAZAR

13:00

Kovancılar İlçe Sentetik Çim

FAHRETTİN TÜRKMENOĞLU

 

CENGİZ NAZİK

2-1 

 

9601

U-21 LİGİ

T.Y. ELAZIĞ SPOR

GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

15.02.2019   CUMA

12:00

Gençlik Merkezi Sentetik Çim

 

 

SAMİ TÜRKMEN 

 1-1