T.F.F. ELAZIĞ İLİ 23-24 ŞUBAT 2019 TARİHLERİ ARASI FUTBOL MÜSABAKALARI

 
 

M.NO.

KATEGORİ

MÜSABAKA ADI

MAÇ TARİHİ

MAÇ SAATİ

MÜSABAKANIN OYNANDIĞI İLÇE VE STAD ADI

FEDERASYON TEMSİLCİSİ

SAĞLIKÇI

SAHA KOMİSERİ

MAÇ SONUCU

 
 

EV SAHİBİ TAKIM

MİSAFİR TAKIM

 

28

U-16

GALATAKENT SPOR

BEYHAN BELEDİYE SPOR

23.02.2019 CUMARTESİ

10:00

Yol Spor Tesisleri Sentetik Çim

DÜNDAR DEMİR 

CANER GEDİK 

YAVUZ SAĞLAM 

 

 

29

U-16

G.H. ABDULLAHPAŞA SPOR

İL ÖZEL İDARE SPOR

23.02.2019 CUMARTESİ

10:30

Gençlik Merkezi Sentetik Çim

TURGUT KILINÇ 

H.NAİL YALÇIN 

 MEHMET AYAR

 

 

89

U-19

FIRAT ÜNİVERSİTESİ SPOR

ŞAFAKGÜCÜ SPOR

23.02.2019 CUMARTESİ

11:00

Fırat Üniversitesi Sentetik Çim

OSMAN AKARSU 

 MUSTAFA KIZILBOĞA

İRFAN YILMAZ 

 

 

90

U-19

SÜRSÜRÜ SPOR

HANKENDİ SPOR

23.02.2019 CUMARTESİ

13:00

Fırat Üniversitesi Sentetik Çim

 OSMAN AKARSU

MUSTAFA KIZILBOĞA 

 İRFAN YILMAZ 

 

 

91

U-19

GALATAKENT SPOR

BEYHAN BELEDİYE SPOR

23.02.2019 CUMARTESİ

15:00

Fırat Üniversitesi Sentetik Çim

 OSMAN AKARSU

 MUSTAFA KIZILBOĞA

İRFAN YILMAZ  

 

 

92

U-19

YOL SPOR

ELAZİZ BELEDİYE SPOR

23.02.2019 CUMARTESİ

11:30

Yol Spor Tesisleri Sentetik Çim

DÜNDAR DEMİR 

 CANER GEDİK

 YAVUZ SAĞLAM

 

 

93

U-19

ELAZIĞ ADALET SPOR

G.H. ABDULLAHPAŞA SPOR

23.02.2019 CUMARTESİ

13:30

Yol Spor Tesisleri Sentetik Çim

DÜNDAR DEMİR 

 CANER GEDİK

 YAVUZ SAĞLAM

 

 

127

1. AMATÖR

G.H. ABDULLAHPAŞA SPOR

YOL SPOR

24.02.2019  PAZAR

11:00

Yol Spor Tesisleri Sentetik Çim

BAHADDİN ERBASAN 

CANER GEDİK 

BAHRİ ELÇERİ 

 

 

128

1. AMATÖR

BORDO ATLETİK SPOR

PALU SPOR

24.02.2019  PAZAR

13:00

Yol Spor Tesisleri Sentetik Çim

BAHADDİN ERBASAN  

CANER GEDİK 

BAHRİ ELÇERİ  

 

 

129

1. AMATÖR

AKSARAY GENÇLİK SPOR

SÜRSÜRÜ SPOR

24.02.2019  PAZAR

15:00

Yol Spor Tesisleri Sentetik Çim

BAHADDİN ERBASAN  

 CANER GEDİK

 BAHRİ ELÇERİ 

 

 

130

1. AMATÖR

ANADOLU HARPUT SPOR

KARAKOÇAN SPOR

24.02.2019  PAZAR

13:00

Fırat Üniversitesi Sentetik Çim

OSMAN AKARSU 

 MUSTAFA KIZILBOĞA

BAHATTİN MUNZUR 

 

 

131

1. AMATÖR

FIRAT ÜNİVERSİTESİ SPOR

YENİ MAHALLE SPOR

24.02.2019  PAZAR

15:00

Fırat Üniversitesi Sentetik Çim

OSMAN AKARSU  

MUSTAFA KIZILBOĞA 

 BAHATTİN MUNZUR

 

 

132

1. AMATÖR

ARICAK SPOR

MALİYE SPOR

24.02.2019  PAZAR

12:00

Kovancılar İlçe Sentetik Çim

FAHRETTİN TÜRKMENOĞLU 

 

 CENGİZ NAZİK

 

 

133

1. AMATÖR

KOVANCILAR SPOR

DSİ SPOR

24.02.2019  PAZAR

14:30

Kovancılar İlçe Sentetik Çim

FAHRETTİN TÜRKMENOĞLU  

 

 CENGİZ NAZİK

 

 

9

2. AMATÖR

YÜNLÜCE GENÇLİK SPOR

ARICAK TRABZON SPOR

23.02.2019 CUMARTESİ

12:00

Gençlik Merkezi Sentetik Çim

TURGUT KILINÇ 

 H.NAİL YALÇIN

MEHMET AYAR

 

 

10

2. AMATÖR

HİCRET GENÇLİK SPOR

AKÇAKİRAZ GENÇLİK SPOR

23.02.2019 CUMARTESİ

14:00

Gençlik Merkezi Sentetik Çim

 TURGUT KILINÇ 

 H.NAİL YALÇIN

 MEHMET AYAR

 

 

11

2. AMATÖR

GALATAKENT SPOR

MADEN SPOR

23.02.2019 CUMARTESİ

15:00

İl Özel İdare Sentetik Çim

DÜNDAR DEMİR 

ZAFER KESKİN 

 HÜSEYİN AKARSU

 

 

12

2. AMATÖR

ŞAFAKGÜCÜ SPOR

DOĞUKENT SPOR

24.02.2019  PAZAR

11:00

Fırat Üniversitesi Sentetik Çim

OSMAN AKARSU 

MUSTAFA KIZILBOĞA 

OĞUZHAN ALTUNBULAK

 

 

13

2. AMATÖR

BEYHAN BELEDİYE SPOR

KEBAN TEK SPOR

24.02.2019  PAZAR

12:30

İl Özel İdare Sentetik Çim

DÜNDAR DEMİR  

 H.NAİL YALÇIN

OKTAY KÜÇÜKARSLAN 

 

 

14

2. AMATÖR

BASKİL ŞAFAK SPOR

ÇAYDA ÇIRA GENÇLİK SPOR

24.02.2019  PAZAR

12:30

Baskil İlçe Sentetik Çim

A.ÖZDEN ÖZEN 

 

ERCAN TOĞRUL 

 

 

15

2. AMATÖR

SİVRİCE SPOR

KOVANCILAR ESNAF SPOR

24.02.2019  PAZAR

13:00

Sivrice İlçe Sahası

 

 

ÖMER ATAGÜN

 

 

16

2. AMATÖR

AKYÜREK SPOR

ŞEKER SPOR

24.02.2019  PAZAR

16:00

Gençlik Merkezi Sentetik Çim

TURGUT KILINÇ 

 H.NAİL YALÇIN

SAMİ TÜRKMEN 

 

 

65508

U-17 GELİŞİM LİGİ

T.Y. ELAZIĞ SPOR

KARDEMİR KARABÜK SPOR

23.02.2019 CUMARTESİ

11:00

İl Özel İdare Sentetik Çim

 

 

HÜSEYİN AKARSU 

 

 

70508

U-19 GELİŞİM LİGİ

T.Y. ELAZIĞ SPOR

KARDEMİR KARABÜK SPOR

23.02.2019 CUMARTESİ

13:00

İl Özel İdare Sentetik Çim

 

 

HÜSEYİN AKARSU 

 

 

4474

TFF 3. LİG

ELAZİZ BELEDİYE SPOR

KIZILCABÖLÜK SPOR

24.02.2019  PAZAR

13:00

Gençlik Merkezi Sentetik Çim

 

 

SAMİ TÜRKMEN