T.F.F. ELAZIĞ İLİ 08-11 ARALIK 2018 TARİHLERİ ARASI FUTBOL MÜSABAKALARI

 

M.NO.

KATEGORİ

MÜSABAKA ADI

MAÇ TARİHİ

MAÇ SAATİ

MÜSABAKANIN OYNANDIĞI İLÇE VE STAD ADI

FEDERASYON TEMSİLCİSİ

SAĞLIKÇI

SAHA KOMİSERİ

MAÇ

 SONUCU

 
 

EV SAHİBİ TAKIM

MİSAFİR TAKIM

 

23

U-15

İL ÖZEL İDARE SPOR

G.H. ABDULLAHPAŞA SPOR

08.12.2018     CUMARTESİ

10:30

İl Özel İdare Sentetik Çim

İBRAHİM YALINIZ

 CANER GEDİK

 YAVUZ SAĞLAM

 

 

24

U-15

GENÇLİK MERKEZİ SPOR

ELAZİZ BELEDİYE SPOR

08.12.2018     CUMARTESİ

16:00

Gençlik Merkezi Sentetik Çim

TURGUT KILINÇ

 H.NAİL YALÇIN

 BAHRİ ELÇERİ

 

 

25

U-15

DOĞUKENT GENÇLİK SPOR

YOL SPOR

11.12.2018     SALI

11:30

Gençlik Merkezi Sentetik Çim

TURGUT KILINÇ

 H.NAİL YALÇIN

 YAVUZ SAĞLAM

 

 

26

U-15

ELAZİZ BELEDİYE SPOR

İL ÖZEL İDARE SPOR

11.12.2018     SALI

17:30

İl Özel İdare Sentetik Çim

İBRAHİM YALINIZ

 CANER GEDİK

OĞUZHAN ALTUNBULAK 

 

 

32

U-17

BEYHAN BELEDİYE SPOR

FIRAT ÜNİVERSİTESİ SPOR

08.12.2018     CUMARTESİ

10:00

Gençlik Merkezi Sentetik Çim

TURGUT KILINÇ

 H.NAİL YALÇIN

SAMİ TÜRKMEN 

 

 

33

U-17

HANKENDİ SPOR

YOL SPOR

08.12.2018     CUMARTESİ

11:30

Gençlik Merkezi Sentetik Çim

TURGUT KILINÇ

 H.NAİL YALÇIN

 SAMİ TÜRKMEN

 

 

34

U-17

ELAZİZ BELEDİYE SPOR

DSİ SPOR

08.12.2018     CUMARTESİ

13.00

Gençlik Merkezi Sentetik Çim

TURGUT KILINÇ

 H.NAİL YALÇIN

 SAMİ TÜRKMEN

 

 

35

U-17

G.H. ABDULLAHPAŞA SPOR

MORNİK SPOR

08.12.2018     CUMARTESİ

14:30

Gençlik Merkezi Sentetik Çim

TURGUT KILINÇ

  H.NAİL YALÇIN

 BAHRİ ELÇERİ

 

 

36

U-17

İL ÖZEL İDARE SPOR

AKYÜREK SPOR

09.12.2018     PAZAR

16:00

İl Özel İdare Sentetik Çim

İBRAHİM YALINIZ

H.NAİL YALÇIN

OKTAY KÜÇÜKARSLAN 

 

 

37

U-17

HANKENDİ SPOR

İL ÖZEL İDARE SPOR

11.12.2018     SALI

13:00

Gençlik Merkezi Sentetik Çim

TURGUT KILINÇ

 H.NAİL YALÇIN 

 YAVUZ SAĞLAM

 

 

38

U-17

AKYÜREK SPOR

MORNİK SPOR

11.12.2018     SALI

14:30

Gençlik Merkezi Sentetik Çim

TURGUT KILINÇ

 H.NAİL YALÇIN 

BAHATTİN MUNZUR 

 

 

39

U-17

DSİ SPOR

BEYHAN BELEDİYE SPOR

11.12.2018     SALI

16:00

Gençlik Merkezi Sentetik Çim

TURGUT KILINÇ

 H.NAİL YALÇIN 

BAHATTİN MUNZUR 

 

 

40

U-17

YOL SPOR

G.H. ABDULLAHPAŞA SPOR

11.12.2018     SALI

14:00

Yol Spor Tesisleri Sentetik Çim

OSMAN AKARSU

CANER GEDİK 

MEHMET AYAR

 

 

64

1. AMATÖR

KOVANCILAR SPOR

FIRAT ÜNİVERSİTESİ SPOR

08.12.2018     CUMARTESİ

13:00

Kovancılar İlçe Sentetik Çim

FAHRETTİN TÜRKMENOĞLU

 

CENGİZ NAZİK 

 

 

65

1. AMATÖR

DSİ SPOR

ANADOLU HARPUT SPOR

09.12.2018     PAZAR

11:00

Gençlik Merkezi Sentetik Çim

TURGUT KILINÇ

MUSTAFA KIZILBOĞA 

 İRFAN YILMAZ

 

 

66

1. AMATÖR

MALİYE SPOR

KARAKOÇAN SPOR

09.12.2018     PAZAR

13:00

Gençlik Merkezi Sentetik Çim

TURGUT KILINÇ

 MUSTAFA KIZILBOĞA

İRFAN YILMAZ 

 

 

67

1. AMATÖR

YENİ MAHALLE SPOR

 G.H. ABDULLAHPAŞA SPOR

09.12.2018     PAZAR

15:00

Gençlik Merkezi Sentetik Çim

TURGUT KILINÇ

 MUSTAFA KIZILBOĞA

 İRFAN YILMAZ

 

 

68

1. AMATÖR

BORDO ATLETİK SPOR

ARICAK SPOR

09.12.2018     PAZAR

14:00

Fırat Üniversitesi Sentetik Çim

İBRAHİM YALINIZ

H.NAİL YALÇIN 

 MEHMET AYAR

 

 

69

1. AMATÖR

YOL SPOR

SÜRSÜRÜ SPOR

09.12.2018     PAZAR

14:00

Yol Spor Tesisleri Sentetik Çim

OSMAN AKARSU

 CANER GEDİK

 OĞUZHAN ALTUNBULAK

 

 

70

1. AMATÖR

PALU SPOR

AKSARAY GENÇLİK SPOR

09.12.2018     PAZAR

13:00

Palu İlçe Sentetik Çim

GIYASETTİN YILMAZ

 

 ABDURRAHMAN DEMİRBAĞ

 

 

4412

TFF 3. LİG

ELAZİZ BELEDİYE SPOR

VAN BŞ. BLD. SPOR

09.12.2018     PAZAR

13:00

İl Özel İdare Sentetik Çim

 

 

 SAMİ TÜRKMEN

 

 

65441

GELİŞİM

U-17 LİGİ

T.Y. ELAZIĞ SPOR

ÜMRANİYE SPOR

08.12.2018     CUMARTESİ

11:00

Fırat Üniversitesi Sentetik Çim

 

 

HÜSEYİN AKARSU 

 

 

70441

GELİŞİM

U-19 LİGİ

T.Y. ELAZIĞ SPOR

ÜMRANİYE SPOR

08.12.2018     CUMARTESİ

13:00

Fırat Üniversitesi Sentetik Çim

 

 

 HÜSEYİN AKARSU

 

 

64369

GELİŞİM

 U-16 LİGİ

T.Y. ELAZIĞ SPOR

TRABZON SPOR A.Ş.

09.12.2018     PAZAR

12:00

Fırat Üniversitesi Sentetik Çim

 

 

MEHMET AYAR